بازیکنان فقط به فکر فوتبال بازی کردن باشند/ با این اتفاقات در فوتبال روح مردم جریحه دار می‌شود

به گزارش مجله خبری نگار، حمید استیلی درمورد استوری اخیر برخی بازیکنان تیم ملی و درخواست آن‌ها از دو نماینده مجلس برای دخالت نکردن در امور فوتبال اظهار داشت: این اختلافات، دودستگی و تفرقه خط قرمز ما است و بازیکنان باید بدانند مسئولیت شان خیلی سنگین است و فقط باید درباره بازی کردن‌شان اظهارنظر کنند. در رابطه با انتخاب مربی و رییس فدراسیون اصلا نباید اظهارنظر کرده و وارد حاشیه شوند. منافع ملی خیلی مهم‌تر از منافع شخصی است.

وی افزود: مردم یک دلخوشی به عنوان فوتبال دارند و اولین بار است این اتفاقات رقم می‌خورد و بازیکنان درباره مربی و رییس فدراسیون اظهارنظر می‌کنند. بازیکنان فقط باید وظیفه خود را انجام داده و در هیچ عرصه‌ای ورود نکنند. از دوستانی که به بازیکنان زنگ زده و آن‌ها را تحریک می‌کنند خواهش می‌کنم با احساسات مردم بازی نکنند. اجازه بدهند بازی شان را انجام داده و آن‌ها را وارد عرصه انتخابات نکنند.

مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان درمورد اینکه منظورش از این افراد چه کسانی هستند گفت: هرکسی. طبق صحبتی که من داشتم شماره تلفن افرادی که به بازیکنان زنگ زده و برخی کد‌ها را در می‌آورند. قطعا همه چیز مشخص می‌شود. این اتفاقات و ادبیاتی که در استوری‌ها هست همه باهوش هستند و می‌دانند چیست.

استیلی درباره اینکه آیا از نزدیکان برخی نامزد‌ها با بازیکنان تماس گرفته شده یا بیرون از این مجموعه چنین اتفاقی افتاده است، گفت: ما باید به اصل موضوع توجه کنیم. برای همه روشن است و نباید دیگر اسم بگوییم. وقتی این اتفاق می‌افتد درمورد انتخابات فدراسیون است. خواهش می‌کنم بازیکنان فوق العاده تیم ملی وارد این مسائل نشوند و فوتبال شان را بازی کنند. باید به فکر مردم باشند، زیرا با این اتفاقات در فوتبال روح مردم جریحه دار می‌شود.

وی عنوان کرد: با بازیکنان صحبت کرده و به آن‌ها گفتم اگر وارد این بازی‌ها شوند شاید پس از یکی دو بار تصمیم قاطع تری بگیریم.

مدیر تیم ملی در گفتگو با برنامه شب‌های فوتبالی درباره اینکه آیا منظورش از تصمیم قاطع‌تر خط زدن بازیکنان است، توضیح داد: در این مورد باید اسکوچیچ تصمیم بگیرد، زیرا در مورد انتخاب یا حذف بازیکن مربی تیم تصمیم می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید