خبر بد برای استقلالی ها از خرید جدید ساپینتو

خبر بد برای استقلالی ها از خرید جدید ساپینتو

حدود ۱۵ روز پیش و در روزهای ابتدایی تشکیل اردوی تیم استقلال در ترکیه، کاوه رضایی پس از ثبت قرارداد داخلی با باشگاه استقلال رسماً به این تیم پیوست و با مرادمند عازم ترکیه شد.

مهاجم پیشین باشگاه شارلوا بلژیک که در لیگ برتر شانزدهم عضو تیم استقلال بود پس از ۶ فصل دوری از از این تیم بار دیگر به جمع آبی پوشان برگشت.

نکته جالب توجه درباره کاوه رضایی دست گذاشتن یحیی گل محمدی روی این بازیکن، پیش از حضورش در استقلال بود. به همین خاطر رضایی از سوی رسانه‌ها و هواداران استقلالی و پرسپولیسی به عنوان یکی از بمب های نقل و انتقالاتی این تابستان معرفی شد، اما این فوتبالیست کرمانشاهی در طول ۴ ماه اخیر به دلیل مصدومیت در مسابقات فوتبال شرکت نکرده و تازه تمرینات بدنسازی اش را از حدود دو هفته پیش استارت زده است.

کاوه در روزهای پایانی اردوی استقلال در ترکیه به جمع هم‌تیمی‌هایش اضافه شد و تمرینات روی چمن با توپ را از سر گرفت. طی روزهای اخیر نیز شایعه شد که رضایی قادر است در ابتدای لیگ برتر همراه با استقلال مقابل تیم سپاهان به میدان برود اما حالا از کادر فنی استقلال خبر می‌رسد کاوه رضایی قطعاً شرایط همراهی استقلال در هفته اول را نخواهد داشت.

طبق اعلام بدنساز جوان تیم استقلال این بازیکن لااقل دو هفته بدنسازی لازم دارد که این زمان بعد از پایان هفته اول مسابقات لیگ برتر به پایان می رسد. با این تفاسیر احتمال حضور کاوه رضایی در دیدار مقابل ملوان بندر انزلی در هفته دوم هم بسیار کم است اما به احتمال زیاد به بازی سوم مقابل مس کرمان میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید