کشف راز قتل شهروند شیروانی بعد از ۱۹ سال

به گزارش مجله خبری نگار/ به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی خراسان شمالی سرهنگ مجید یگانه پور اظهار کرد: در پی اعلام یک مورد فقدانی در سال ۱۳۸۲ در سطح شهرستان شیروان، موضوع به سرعت در آن زمان در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه علیرغم تلاش‌های شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی هیچ گونه مدرکی دال بر مشخص شدن وضعیت این فرد به دست نیامد، افزود: با پیگیری‌های مستمر پلیس در این رابطه فردی که با مفقودی ارتباط داشت مورد شناسایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در روند بازجویی‌های بعمل آمده، مشخص شد که فرد مفقودی با یکی از دوستانش در ارتباط بود، تصریح کرد: با بررسی‌های انجام شده در این رابطه مشخص می‌شود که فرد مفقود شده در سال ۱۳۸۲ به علت مشکلات شخصی که وجود داشت با یکی از دوستانش درگیر و به وسیله ضربات چاقو به قتل می‌رسد.

سرهنگ یگانه پور با اشاره به اینکه جسد مقتول توسط قاتل در یکی از روستا‌های حوالی شهرستان شیروان و در زیر خاک پنهان می‌شود، تصریح کرد: متهم چند روز بعد از وقوع قتل به یکی از شهرستان‌های شمالی کشور عزیمت کرده و در آنجا ساکن و مشغول کار می‌شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه بعد از گذشت حدود ۶ سال از این اتفاق، موضوع قتل توسط همدست قاتل در یک مهمانی شبانه بازگو شده و در نهایت در سال ۱۴۰۱، کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی بعد از گذشت ۱۹ سال پیگیری مداوم پرونده، راز این قتل را کشف کردند، یاد آور شد: در این پرونده قاتل و همدستش دستگیر و بعد از تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و در نتیجه هر دو متهم راهی زندان شدند

دیدگاهتان را بنویسید